MATS ARONSSON. Raderinger, 2 stk., signeret og nummereret 94/100 og 113/215.

634850. MATS ARONSSON. Raderinger, 2 stk., signeret og nummereret 94/100 og 113/215.

Dateret henholdsvis 84 og 87. Motiverne måler 16 x 28 og 25 x 40 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Mats Aronsson (Født 1958)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Mats Aronsson (Født 1958)

Antal besøg: 675