MANDOLIN, Napoli, Italien, i tilfælde af.

63479. MANDOLIN, Napoli, Italien, i tilfælde af.

Længde ca 59 cm.

Slitage, ridser, dekorative skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 59 cm.

Antal besøg: 1.430