JOHAN ARVALL. Olie på lærred, signeret.

63277. JOHAN ARVALL. Olie på lærred, signeret.

Landskab med fugle. 61 x 51 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Johan Arvall (Født 1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Johan Arvall (Født 1944)

Antal besøg: 9.725