ERIK JÖNSSON. olie på Panel, sign.

63077. ERIK JÖNSSON. olie på Panel, sign.

Have. 46x55.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Erik Jönsson (1893–1950)

Få foretaget en gratis vurdering!

Have. 46x55.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Erik Jönsson (1893–1950)

Antal besøg: 1.261