ÆSKE, sølv, 1860'erne. Samlet vægt ca 82 g.

630115. ÆSKE, sølv, 1860'erne. Samlet vægt ca 82 g.

Indvendigt forgyldt. Længde ca 8,5 cm.

Have på. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Ridser og mærker.

Antal besøg: 454