Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lamper
Gulvlamper
GULVLAMPE, teaktræ med messingdetaljer, midten af det 20. århundrede.
629894. GULVLAMPE, teaktræ med messingdetaljer, midten af det 20. århundrede.
Højde 150 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 150 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
Antal besøg:
1.678