SPEGELBYRÅ, Jugend, første halvdel af det 20. århundrede.

62882. SPEGELBYRÅ, Jugend, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 80, bredde 42, højde med spejl 167 cm Leveres med 2 ekstra beslag, nøgle, lås fås.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 946