EBBE FOG. SAAB, 4 originale litografier i mappe, signeret.

62828. EBBE FOG. SAAB, 4 originale litografier i mappe, signeret.

Billedareal, 38 x 23,5 cm.

Blæk på mappen.

Kunstner/designer

Ebbe Fog (1911–1970)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal, 38 x 23,5 cm.

Blæk på mappen.

Kunstner/designer

Ebbe Fog (1911–1970)

Antal besøg: 6.772