Kommode, valnød, 1800-tallet.

Kommode, valnød, 1800-tallet.
628100. Kommode, valnød, 1800-tallet.

Den øverste skuffe med underliggende skuffer og hylder.
Længde 95, bredde 47, højde 110 cm.

Aldersrelateret slitage, mærker, ridser og en mindre finerskade på bagkant af skiven. Finer revner.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 680