MADGRUPPE, 8 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

62804. MADGRUPPE, 8 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Grålakeret. 6 stole, bord og vitrineskab. Bord med 3 tillægsplader. Længde 110 + 2x50, bredde 110, højde 70 cm. Vitrine med 2 par låger, hvoraf den ene er af glas. Længde 100, bredde 46, højde 175 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.829