KARAFLER og VASER, 7 dele, glas, 1900-tallet.

62612. KARAFLER og VASER, 7 dele, glas, 1900-tallet.

5 karafler, dels med prop.
2 stk vaser.
Maksimal højde eksklusiv stik ca 31 cm.

Slitage, aflejringer, Kantstødt.
Stik mangler, stik medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

5 karafler, dels med prop.
2 stk vaser.

Stik mangler, stik medfølger.

Antal besøg: 1.173