IRIS RÖNNQVIST. Akryl på papir.

625741. IRIS RÖNNQVIST. Akryl på papir.

Engel, signeret, 14x13 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Engel, signeret, 14x13 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Antal besøg: 453