MØBLER, 5 stk., slutningen af det 20. århundrede.

624847. MØBLER, 5 stk., slutningen af det 20. århundrede.

Kommode, længde 90, dybde 42, højde 77 cm.
Lænestol, bredde 70, dybde 72, højde 72 cm.
Børnestol, Højde 92 cm.
Piedestal, højde 59 cm.
Gulvlampe, NAFA, højde 155 cm.

Skader på sokkel, ellers varierende Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Børnestol, Højde 92 cm.
Piedestal, højde 59 cm.

Antal besøg: 456