624723. VÆGPLADER, et par, kobber, AF Norlin, Wexiö og LAMPER, et par, rokoko stil, 20. århundrede.
Plader stemplet AF Norlin, Wexiö diameter 55, lampetter højde 35 cm.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Have på.