MADGRUPPE, 10 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

62413. MADGRUPPE, 10 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Gråmalet med grønt polstret sæde. 8 stole, bord (diameter 120 cm, højde 74) med tillægsplader (á 60 cm.) og skænk (længde 165, højde 85 cm).

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 2.304