SLEDKLAFF SEKRETÆR, 20. århundrede.

624045. SLEDKLAFF SEKRETÆR, 20. århundrede.

Ommalet, længde 83 cm, dybde 47 cm, højde 110 cm.

Kantskader, ridser og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 147