RAGNHILD LANDGREN HOFFMAN. Olie på lærred, signeret.

62396. RAGNHILD LANDGREN HOFFMAN. Olie på lærred, signeret.

Portræt. 34 x 26 cm.

Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Portræt. 34 x 26 cm.

Mindre farvetab.

Antal besøg: 1.864