SALONBORD, birk, 1800 tallet.

SALONBORD, birk, 1800 tallet.
62249. SALONBORD, birk, 1800 tallet.

Rigt skåret fod, dekoration med perlebånd.
Målene på tavlen er 141x80 cm.

Revne i skive, beskadiget slid, del af bordet mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 778