Kommode, gustaviansk stil, Kommode, engelsk stil, 20. århundrede.

62229. Kommode, gustaviansk stil, Kommode, engelsk stil, 20. århundrede.

Højde ca 73 cm hver.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 73 cm hver.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.461