GULV, såkaldt Mora ur, AAS, Mora, anno 1888.

621627. GULV, såkaldt Mora ur, AAS, Mora, anno 1888.

2 lod og pendul medfølger.
Længde 59, bredde 23, højde 200.

Brugsslitage, revner, malingstab. Pendulet mangler fastgørelsestop, ikke helt færdig.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 lod og pendul medfølger.

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.428