STOLE 6 stk 1800-tallet.

STOLE 6 stk 1800-tallet.
62162. STOLE 6 stk 1800-tallet.

Karl Johans stole i mahogni.1800. anden tredjedel.Med skåret laurbærkrans i ryggen.Højde 86 cm.

Almindelig slitage, enkelte mindre reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.011