MARGARETA EMILSDOTTER-STÅLBRAND. "Efterårsdag på Södermalm". Farvelitografi. Signeret og dateret -80.

62146. MARGARETA EMILSDOTTER-STÅLBRAND. "Efterårsdag på Södermalm". Farvelitografi. Signeret og dateret -80.

66/150. Billedstørrelse 44 x 36 cm.

Små pletter på papir.

Få foretaget en gratis vurdering!

Små pletter på papir.

Antal besøg: 2.139