VÄRJA, messinghåndtag, 20. århundrede.

620659. VÄRJA, messinghåndtag, 20. århundrede.

Klingens længde er 81 cm. Samlet længde ca 98 cm.

Brugsslitage, klingen plettet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 722