WALDEMAR SJÖLANDER. Akvarel.

WALDEMAR SJÖLANDER. Akvarel.
620524. WALDEMAR SJÖLANDER. Akvarel.

Mand og kvinde, signeret og dateret 1955, 38x31 cm.

Malet bagside, ikke undersøgt ude af ramme.

Kunstner/designer

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Antal besøg: 736