LUFTSLAGSMÆRKE, forgyldt sølv, m / 43, stemplet R8 = 1943.

61940. LUFTSLAGSMÆRKE, forgyldt sølv, m / 43, stemplet R8 = 1943.

længde 4 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

længde 4 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.172