ERNST BILLGREN (F.1957). "Fantomet". Olie på Panel med mosaikramme.

619042. ERNST BILLGREN (F.1957). "Fantomet". Olie på Panel med mosaikramme.

Monogram signeret EB. 93 x 106 cm. Inklusiv ramme 106 x 136 cm.

Exhibitions Thieves , Galleri Lars Bohman, Stockholm 2006.

Litteraturkatalog til udstillingen Tjyvar , afbilledet side 59.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.290