SIGURD SÖLVER SCHAU. monogram signeret SSS, landskab, olie på lærred.

61903. SIGURD SÖLVER SCHAU. monogram signeret SSS, landskab, olie på lærred.

59,5 x 91 cm.

rammeskade.

Få foretaget en gratis vurdering!

59,5 x 91 cm.

rammeskade.

Antal besøg: 1.801