VÆRKTØJSVOGN, "Assistent", Hazet, midten af det 20. århundrede.

616742. VÆRKTØJSVOGN, "Assistent", Hazet, midten af det 20. århundrede.

Værktøjsvogn på hjul i fire niveauer, i lakeret metal Længde 68, bredde 36, højde 92 cm.

Misfarvning, ridser, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 11.562