BOGSKAB, 1800-tallet.

BOGSKAB, 1800-tallet.
616627. BOGSKAB, 1800-tallet.

Todelt. Underdel med skabslåger og to skuffer. Top med skabslåger i vitrine med reol bagved. Længde 120. Bredde 45. Højde 234 cm.

Slitage, mindre revner og skader. Lås mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
616627. BOGSKAB, 1800-tallet.

Antal besøg: 548