BESTIK, ca. 100 dele, nysølv, "rokoko" Gense, 20. århundrede.

61319. BESTIK, ca. 100 dele, nysølv, "rokoko" Gense, 20. århundrede.

Kagegafler, spiseskeer, smørknive og meget mere.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 3.187