HARRY ENGBLAD. EFTER. Olie på lærred, signeret, kopi efter Rembrandt.

61290. HARRY ENGBLAD. EFTER. Olie på lærred, signeret, kopi efter Rembrandt.

Mandsportræt, 43 x 33 cm.

Let plisseret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mandsportræt, 43 x 33 cm.

Let plisseret.

Antal besøg: 2.882