ARNE VODDER. KOMMODE I TEAK.

609979. ARNE VODDER. KOMMODE I TEAK.

Design: Arne Vodder Producent: NC Møbler Odense Version ca. 1960'erne.
Stel af teak, dels massiv, dels fineret.
højde ca. 100,50 cm bredde ca. 84 cm dybde ca. 45 cm.

Betingelsen er brugt.
Der er tegn på slid, små ridser, minimale farveforskelle og minimale fejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betingelsen er brugt.

Antal besøg: 2.898