SCHÄSLONG design Kurt Beier, 20. århundrede.

608952. SCHÄSLONG design Kurt Beier, 20. århundrede.

Længde ca 220 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 220 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.668