MARC CHAGALL. EFTER. Farvelitografi.

608913. MARC CHAGALL. EFTER. Farvelitografi.

Stemplet signatur, Mourlot af Sorlier, Paris.

"Bonjour Paris". Plademål 63 x 47 cm.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besøg: 588