MERCEDES SAPPHIRE RUBY DIAMANT NØGLERING.

606579. MERCEDES SAPPHIRE RUBY DIAMANT NØGLERING.

Denne Mercedes nøglering er unik, håndlavet og stemplet 14 karat gult guld.

Nøgleringen måler 90 mm gange 32 mm.

Nøgleringen er sat med kaliberskårne safirer, der i alt er cirka 1,00 karat.

De kaliberskårne rubiner er i alt cirka 1,00 karat.

De 24 runde brillantslebne diamanter i alt cirka 1,20 karat.

Det interne Mercedes-emblem drejer frit.

Samlet vægt af denne vare er 24,2 gram.

Brugt/godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugt/godt.

Antal besøg: 4.242