AUSTIN WINTERBOTTOM. Akvarel, England, signeret Alfred Winterbottom.

60619. AUSTIN WINTERBOTTOM. Akvarel, England, signeret Alfred Winterbottom.

24x34 cm.
Glaseret.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

24x34 cm.
Glaseret.

Antal besøg: 1.829