MALERAMLER OG INTARSIA-MALERI, midten af det 20. århundrede.

60426. MALERAMLER OG INTARSIA-MALERI, midten af det 20. århundrede.

Guldrammer med dagmål 48X64 hhv. 36/28 cm. Intakt billede 35X30 cm "Mor & barn".

Skader/slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skader/slitage.

Antal besøg: 3.434