SIDEBORD, forkromet metal/glas, efter Eileen Grey.

603976. SIDEBORD, forkromet metal/glas, efter Eileen Grey.

Justerbar højde.

Brugsslitage og småridser på glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Justerbar højde.

Antal besøg: 363