SOFA NY ROKOKOSTIL midten af det 20. århundrede.

60381. SOFA NY ROKOKOSTIL midten af det 20. århundrede.

Mahogni / gult stof. Længde 140 cm.

Slitage/pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage/pletter.

Antal besøg: 848