SEXTANT, C Plath, Fabrik Nautischer Instrumente, Hamborg. 1926..

603033. SEXTANT, C Plath, Fabrik Nautischer Instrumente, Hamborg. 1926..

Del sortlakeret messing, signeret C. Plath og dateret 16. december 1926, Hamburg, længde 30, bredde 30, højde 14 cm, med tilbehør i mahognikasse.

Brugsslitage. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.830