Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Møbler
Skabe og hylder
VITRINSKÅP, IKEA, "Skanör", Tord Björklund, slutningen af det 20. århundrede.
599373. VITRINSKÅP, IKEA, "Skanör", Tord Björklund, slutningen af det 20. århundrede.
Højde 172 cm.
Bredde 47.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 172 cm.
Bredde 47.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
4.673