ARMBÅND og RING, sølv med lapis lazuli, 20. århundrede.

59929. ARMBÅND og RING, sølv med lapis lazuli, 20. århundrede.

Stmpl 835.
Armbåndets længde ca 19 cm.
Ringstørrelse ca 18.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stmpl 835.
Armbåndets længde ca 19 cm.
Ringstørrelse ca 18.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.154