GÖRAN FOLCKER. Litografi. Signeret og nummereret 183/280.

59791. GÖRAN FOLCKER. Litografi. Signeret og nummereret 183/280.

35 x 35 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Göran Folcker (1920–2000)

Få foretaget en gratis vurdering!

35 x 35 cm.

Kunstner/designer

Göran Folcker (1920–2000)

Antal besøg: 3.358