COUNT, anden halvdel af det 20. århundrede.

59609. COUNT, anden halvdel af det 20. århundrede.

Træsort: Mahogni Længde: 160 cm, bredde 48 cm, højde 104 cm.

Brugsslitage.
Kantstøtte.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Kantstøtte.

Antal besøg: 810