SIDDEGRUPPE, 4 dele, anden halvdel af det 20. århundrede.

59604. SIDDEGRUPPE, 4 dele, anden halvdel af det 20. århundrede.

Bord, 2 stole og lampe Stolesæder betrukket med "TEHERAN" af Josef Frank.
Lampe: højde 58 cm Bord: Diameter 72 cm, højde 63 cm.

Brugsslitage.
Senere malet.
Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Senere malet.
Mindre farvetab.

Antal besøg: 1.595