LOFTSLAMPE med prismer, 20. århundrede.

59565. LOFTSLAMPE med prismer, 20. århundrede.

Messingramme, ophængt med prismer, seks elektriske lyspunkter. Diameter 48, højde uden kæde 40 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 945