HANS J WEGNER, skænk, "President", jacaranda, Ry Möbler, Danmark, 1961, CITES-certifikat tilgængelig.

595386. HANS J WEGNER, skænk, "President", jacaranda, Ry Möbler, Danmark, 1961, CITES-certifikat tilgængelig.

Lavet for Ry Möbler i 1961 i Danmark. Stemplet 28. november 1961. Højde 79, dybde 49, længde 200 cm.
CITES-certifikat med dagbogsnummer 4.10.18-9881/17.

Pletter på øverste del, ubetydelige ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 8.259