GUNNAR SANDBERG. Olie på lærred, signeret.

59415. GUNNAR SANDBERG. Olie på lærred, signeret.

Skov motiv. 64x48 cm.

Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skov motiv. 64x48 cm.

Mindre farvetab.

Antal besøg: 2.622