ÅKE WIKSTRÖM. Olie på lærred, "Vekerum", sign.

592932. ÅKE WIKSTRÖM. Olie på lærred, "Vekerum", sign.

Cirka 23 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 23 x 32 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 9.685