Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Malerie
JOSEF ÖMAN. Skovlandskab med skærgårdsbugt. Olie på lærred, klistret på Panel. Signeret og dateret 1916.
59287. JOSEF ÖMAN. Skovlandskab med skærgårdsbugt. Olie på lærred, klistret på Panel. Signeret og dateret 1916.
130 x 62 cm.
Vis hele teksten
Have på.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
130 x 62 cm.
Vis hele teksten
Have på.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
1.465